KONST / Litografier / Litografier 11028587
nr 1102 8587
Bengt Wallberg
(1931-2004), Sverige
Litografier, 2 st. Bengt Wallberg (1931-2004), numrerade och signerade, bladets mått: 27x29
Bengt Wallberg, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931, död 2004.
måndag 17 april 2017
kl 18:00:43
Bengt Wallberg
Läs mer om Bengt Wallberg